640px-Université_Ilija_Kolarc_Belgrade

Дани вршњачке едукације, Београд 2014

25.07 и 26.07 Академија ће приредити дане вршњачке едукације у Београду, где ће млади истраживачи, студенти и средњошколци имати прилике да својим младим колегама представе своје поље истраживања у виду краткотрајних предавања. Програм ће се одржати у Задужбини Илије М. Коларца.

Области покривене у току предавачког дела програма ће бити разнолике, жеља и циљ организационог тима јесте да створи интердисциплинарни догађај, где ће учесници упознати колеге које се баве другим научним областима.
Комисија ће разматрати и узимати у  обзир све теме које имају академско и научно покриће, са посебним акцентом на разноликост научних области и дисциплина.
Током два дана програма биће покривене теме из природних и друштвених наука.

Осим популаризације науке и промоције научно-истраживачког рада међу младима жеља је да се кроз овај програм оснажи интердисциплинарна размена знања међу младима.
Позивамо све заинтересоване да се детаљније информишу и пријаве на адресу office@anr.edu.rs

Posted in Uncategorized.